Киевский Клуб Спортивного Бриджа

Говорят что шахматы - интеллектуальная игра. Это не так. Шахматы - игра логическая.
А интеллектуальная игра - это бридж
Эммануил Ласкер, чемпион мира по шахматам

2018р. Командний чемпіонат України

 
Результати чемпіонату:
Фінал (36 роздань, 3 сегменти по 12)
  c/o seg 1 seg 2 seg 3 Total
 Clever Name   0.1 46 35 25 106.1
 Garnacha   24 47 43 114
Протоколи (Фінал + Швейцарка)
 
Півфінали (24 роздання, 2 сегменти по 12)
  c/o seg 1 seg 2 Total
 Yellow Blue Team   15.68 5 9 29.68
 Garnacha   28 26 54
  c/o seg 1 seg 2 Total
 Мисливці за удачею     15 16 31
 Clever Name 2.9 49 34 85.9
Протоколи (Півфінал + Потрійний матч)
 
Турнір за 3е місце (потрійний матч + 2 тура швейарки + тур італьянки)
    с/о 1 2 3 4 5 Adj Total, VP
1  YellowBlueTeam 99.82 X

10.00

(0-0)

12.90

(31-22)

---

20.00

(70-1)

36.63 177.73
2  Мисливці за удачею 90.37

10.00

(0-0)

X

1.34

(20-59)

19.02

(48-6)
--- 33.63 154.36
3  Сумчаки 63.41

7.10

(22-31)

18.66

(59-20)

X

15.79

(39-18)

16.91

(47-20)

10.00 131.87
4  Youngsters 48.72 ---

0.08

(6-48)

4.21

(18-39)

X

3.45

(9-34)

22.00 78.46
5  Терен 28.76

0.00

(1-70)

---

3.09

(20-47)

16.55

(34-9)

X  12.00

 60.40

Протоколи (Фінал + Швейцарка)
 
Результати попереднього етапу (круговик 7 турів по 10 роздань)
Протоколи (Батлер)
 
Deals
  R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 S1 S2 Triple F1 F2 F3  
 
Butler
 
Команди:
Garnacha - Костянтин Третьяченко (к), Микола Нєскоромний, Владислав Морозов, Сергій Ніщий (Київ)
Сумчаки - Сергій Шаповалов (к), Яків Михайловський, Сергій Забуга, Олександр Шобутинський (Суми-Харків-Хмельницький)
Yellow Blue Team - Володимир Данилюк, Тетяна Данилюк, Віталій Зубань (к), Сергій Коляденко (Київ)
Clever Name - Олександр Бєлов, Володимир Драган (к), Володимир Порхун, Олег Ровишин (Ірпінь-Марганець-Киів-Бердянськ)
Терен - Роман Дідух (к), Роман Ковальчук, Брицький Ігор, Біловус Ярослав, Олександр Жуковський, Микола Лисенко, Мирослав Крегель (Тернопіль)
Мисливці за удачею - Роман Бабій (к), Денис Милий, Ярослав Кривко, Юрій Рудик, Андрій Гарбар (Тернопіль)
Youngsters - Богдан Крупник (к), Ярослав Голда, Криницький Петро, Лев Приходько (Тернопіль-Львів)