Киевский Клуб Спортивного Бриджа

Бридж – это либо страшная болезнь, либо ... вирус, заброшенный к нам на Землю инопланетным разумом, с помощью которого они нас изучают ...
П. Портной, Н. Женова

Положення про відбірковий турнір зі спортивного бриджу серед команд для участі у турнірі  World Bridge Games який відбудеться з 21 серпня по 4 вересня 2020року у м. Сальсомаджоре Італія

 

  1.  Загальні положення

Відбірковий турнір серед команд (далі турнір) проводиться за правилами Кодексу спортивного бриджу в редакції 2017р.

Гра відбувається з використанням екранів та застосовуються всі вимоги та рекомендації WBF щодо гри з екранами.

Дата проведення турніру - 21 та 22 березня 2020р., місце проведення Київ вул. Глазунова 4/47 приміщення київського бридж-клубу на печерську. У випадку 5 та більше команд турнір почнеться 20 березня 2020р.

 

  1.  Організатори та суддівство.

Організатором турніру є ВГО “Українська федерація спортивного бриджу”

Головний суддя змагань – Мананкин Дмитро. 

 

  1.  Учасники турніру та реєстрація

До участі в турнірі допускаються команди у складі 4-6 гравців (команда може додатково мати не граючого капітана).

Кожна команда що подала заявку повинна сплатити реєстраційний внесок у розмірі:

6000 – якщо зареєструються дві або три команди,  

5000 – якщо зареєструються чотири або більше команд,

а також турнірний внесок за кожного гравця команди у розмірі 500 грн (гравці котрі є діючими членами УФСБ та сплатили річний внесок УФСБ звільняються від сплати турнірного внеску). Оплата повинна бути зроблена до початку першого туру відбору.

Попередня реєстрація команд проводиться шляхом подання заявки на e-mail: nicknesk@gmail.com і повинна бути подана до 20:00 23 лютого 2020р.

 

  1.  Формула проведення турніру

В залежності від кількості зареєстрованих команд буде використовуватись одна з наступних схем:

- для 2-х команд буде зіграний матч 6 сегментів по 16 роздач без пересадки протягом сегменту

- для 3-х команд буде зіграний строєний матч без пересадки 2 круга по 32 роздач із сліпою розсадкою, потім команди що посіли 1 та 2 місця грають фінал 3 сегмента по 16 роздань без пересадки протягом сегменту. Імпи, отримані в потрійному матчі проти команди учасниці фіналу, повністю враховуються в фінальному матчі. У потрійному матчі протягом циклу (це два тури) заміщення гравців та пересадки не допускаються. У разі рівності до уваги беруться наступні показники - очний результат, різниця в імпах, кількість виграних імпів, меньша кількість штрафів

- для 4-х команд грається півфінал 5 сегментів по 12 роздач та фінал 5 сегментів по 12 роздач без пересадки протягом сегменту. Команда – переможець командної першості України 2019, яку проводила Українська Ліга спортивного бриджу, має право обрати опонентів на півфінал. Якщо така команда не заявилась до участі – проводиться сліпе жеребкування.

- у разі 5-ти та більше команд буде гратись круговий турнір із довжиною матчу не меньше 24 роздач (у випадку 24+ роздач розбиваються на 2 сегменти із можливою пересадкою між сегментами) із сліпою розсадкою на кожний тур, результат переводиться у VP за неперервною шкалою. Дві кращі команди грают фінал 5 сегментів по 12 роздач.

У разі рівного рахунку (фінал або півфінал) грається нокаут по одній роздачі з підрахунком на “макс”.

 

  1.  Штрафи та регламент часовий

Темп гри встановлюється 8,5 хвилин на роздання + 5 хвилин на кожний сегмент. Запізнення к початку туру більше ніж на 2 хвилини карається дисциплінарним штрафом -2імпа (або 0,5VP), а за запізнення на термін більший ніж 9 хвилин суддя знимає роздання із результатом -3/+3 на користь команди що була за ігровим столом в повному складі (роздання знімаються за кожні 9 хвилин запізнення)

У ігровому залі заборонено користуватися мобільним телефоном або мати електронні пристрої із вмикненним звуковим сігналом, на порушника накладається штраф у розмірі 5 імпів (або 2VP)

 

  1.  Суддівські рішення

Суддя у вирішені спірних ситуацій, що виникли за ігровим столом, має право звернутись за консультацією до інших суддів (в тому числі іноземних). Рішення прийняте таким чином є остаточним і апеляції не підлягає.

Рішення судді щодо штрафів за запізнення, користування мобільними пристроями та т.п. - остаточні та не підлягають оскарженню. Суддя про такі штрафи повинен сповістити гравців відразу як фіксується порушення.

на учасника турніру може бути накладене покарання за будь-яке порушення, що безпідставно затягує й ускладнює гру, завдає незручностей іншим учасникам, порушує встановлену процедуру або примушує присудити компенсований результат за іншим столом.

якщо обговорення зіграних здач в ігровому залі чи суміжних приміщеннях викликали або могли викликати неможливість зіграти її на інших столах, то винна пара карається штрафом -5імпів (2VP)

 

  1.  Прикінцеві положення

Команда, яка перемогла у відборі, повинна до 1 квітня підтвердити свою участь у WBG 2020 чи передати це право іншому учаснику фінала. Команда переможець може виконати одну заміну та запросити третю пару, якщо грала у дві пари чи виконати дві заміни, якщо грала у три пари. Якщо на WBG 2020 командой переможцем будуть запрошені гравці, які не є членами УФСБ та не принимали участі у відборі, вони повинні сплатити до УФСБ внесок у розмірі 50 євро з кожної особи.