Киевский Клуб Спортивного Бриджа

Бридж – это либо страшная болезнь, либо ... вирус, заброшенный к нам на Землю инопланетным разумом, с помощью которого они нас изучают ...
П. Портной, Н. Женова

2020 р. 22-23 лютого. VIII парна першість Києва на IMP

 

ВІДКРИТА ПАРНА ПЕРШІСТЬ м. КИЄВА НА IMP

 

ЗАРЕЄСТРОВАНІ ПАРИ:

1. Драган В. - Шухмейстер Б.

2. Нескоромний М. - Третьяченко К.

3. Бакалець А. - Гончаренко Є.

4. Зубань В. - Карликов П.

5. Андрійчук І. - Глазов В.

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ТУРНІР

Терміни і місце проведення

Відкрита парна першість м. Києва на ІМР (далі по тексту Першість) проводиться 22-23 лютого 2020 р. у м. Києві в приміщенні київського клубу спортивного бриджу за адресою вул. Глазунова 4/47.

Початок Сесії 1: 10:30 22 лютого 2020 р. 

Початок Сесії 2: 10:30 23 лютого 2020 р.

Час закінчення кожної Сесії залежить від кількості роздань. Орієнтовно 19:00.

Організація та суддівство

Першість проводить Київський клуб спортивного бриджу.

Оргкомітет Першості: Володимир Драган, Олексій Шеремета

Головний суддя: Олексій Шеремета

Умови участі

До участі в Першості допускаються всі пари, що були зареєстровані у визначений термін і сплатили турнірний внесок.

Термін подачі заявок: до 21:00 21 лютого 2020 р.

Термін реєстрації: до 10:20 22 лютого 2020 р.

Турнірний внесок: 200 грн. з члена клубу (300 грн. для інших бриджистів) за одну сесію (800 грн. з пари членів клубу за всю Першість) і вноситься до початку першого туру.

Кожна пара має можливість зіграти в одній окремій сесії, але в такому випадку її результат не враховується в фінальному протоколі Першості.

Регламент

Першість складається з двох окремих Сесій (перша 22 лютого, друга 23 лютого) в яких пари грають мікроматчі по повній круговій системі.

Орієнтовна кількість роздань: 44-52 у кожній Сесі, в залежності від кількості пар: 8 пар - 7 турів по 7 роздань; 10 - 9*5; 12 - 11*4; 14 - 13*4; 16 - 15*3.

Темп гри: 8 хвилин на роздання.

Результатом для кожної пари є сумма ІМРів в усіх турах обох сесій.

У випадку рівної суми ІМП для 2 або більше пар для розподілу місць використовуються наступні критерії:

Якщо за результатами Першості дві або більше пар фінішують з однаковим результатом, місця розподіляються за наступними критеріями: а) кількість ІМП, набрана проти конкурента(-ів); б) сума ІМП, без урахування штрафів; в) кількість ІМП в останній сесії..

Системні обмеження

У Першості заборонене використання високоштучних HAMсистем и коричневих конвенцій. Виняток: дозволено використовувати коричневі конвенції у захисті проти необмежених сильних відкриттів (наприклад 1♣ 16+ НСР; 2♣ ФГ; тощо). Обидва гравці в парі повинні використовувати одну й ту саму систему торгівлі і вісту. Заборонений блеф необмеженими сильними відкриттями.

Анонси і алерти

Анонсуються будь які відкриття 1♣, 1БК, 2♦ . Алертуються всі штучні заявки, а також заяваки, які можуть нести додаткову інформацію до рівня 3БК, за винятком ситуації, коли це перша заявка в першому колі торгівлі (наприклад 3БК(гемблінг) – пас – 4♦(питання) обидві заявки 3БК й 4♦ алертуються). Не алертуються будь-які контри/реконтри на будь-якому рівні. Не алертуються такі відповіді на відкриття 1БК: 2♣, якщо вона гарантує наявність мажорної четвірки; 2♦/♥ у значенні трансфер у ♥/♠; 2♠ у значенні трансфер в ♣ або інвіт.

Суддівські рішення

Всі технічні суддівські рішення, такі як заявка/хід не в чергу, фальшренонс тощо вирішуються безпосередньо за столом в ПРИСУТНОСТІ Головного судді, в іншому випадку ніякі претензії не приймаються і не розглядаються. Складні рішення, пов’язані з неповною/помилковою інформацією, помилкове пояснення/призначення тощо розглядаються після закінчення туру Головним суддею. За наявності будь-якого порушення роздання повинне бути догране до кінця із записом отриманого результату. Головний суддя має право консультуватися з будь-якими учасниками Першості й сторонніми уповноваженими особами. Після прийняття суддівського рішення воно стає остаточним і апеляції не підлягає.

Корекція

Першість проводиться з використанням бриджмейтів. Відповідальні за внесення результату до бриджмейту обидві пари. Претензія на корекцію результату може бути внесена не пізніше часу закінчення наступного туру або 10 хвилин після закінчення останнього туру при умові згоди обох сторін. Головний суддя має право відмовити в будь-якій корекції на свій розсуд.

Покарання і штрафи

Запізнення до початку туру – малий штраф за кожні повні 2 хвилини запізнення.

Затягування гри після закінчення туру – малий штраф за кожні повні 2 хвилини затягування.

Запізнення до початку туру більше ніж на 10 хвилин – зараховується технічна поразка -2*N/+2*NIMPде N – кількість роздань в турі. Для невинної пари результат може бути скорегований на більш кращий середній результат пари в Першості.

Заборонено починати нове роздання після команди «завершення туру». В незіграних розданнях присуджується результат -2/-2 ІМР або -2/+2 ІМР за рахунок винної сторони

Малий штраф 0,5 ІМР

Середній штраф 1,0 ІМP

Великий штраф 1,5ІМP